Fiziniu asmenu bankrotas. greitieji kreditai

Siekti fizinių asmenų bankroto verta tuomet, kai pradelstos skolos viršija 15 000 Eur (užsienyje), o Lietuvoje, kai pradelsti mokėjimai viršija 9.500 Eur. Jeigu skoliniai įsipareigojimai kreditoriams yra mažesni, kviečiame kartu ieškoti  finansinių problemų sprendimo būdų.

Konsultuodami asmenis bankroto klausimais, pastebėjome, kad daugelis, kurių skolos per mažos siekti bankroto, elgiasi neracionaliai, nežino savo teisių ir nebando teisinėmis priemonėmis spręsti turimų finansinių problemų. Tai klaidinga praktika, nes turimos skolos pačios niekur nedingsta, laikui bėgant jos tik didėja, o nesprendžiamų problemų pasekmės tampa vis nemalonesnės.

Negana to, prisideda ir kreditorių nuolatinis raginimas grąžinti skolas bei psichologinis spaudimas, priminimai ir gąsdinimai teismais, antstoliais, ikiteisminiais tyrimais ir baudžiamosiomis bylomis.

Nemažai žmonių ima greituosius kreditus, neįvertinę rizikos, nepamatavę, ar sugebės gautą kreditą grąžinti laiku, pasikliauja skambia reklama (pvz, „kreditas nieko nekainuoja“) ir neįvertina milžiniškų palūkanų. Daugelis įsisuka į užburtą greitųjų kreditų ratą – senas skolas dengia naujais kreditais, šiuos įsipareigojimus – dar kitais kreditais kol galiausiai skola tampa nebepakeliama, įsipareigojimams įvykdyti neužtenka gaunamo atlyginimo. Tokiais atvejais svarbu turėti patikimą patarėją, kuris atsižvelgdamas į Jūsų situaciją, suteiks visą reikalingą informaciją ir padės keblioje situacijoje.

Daugeliu atvejų, ir kreditus teikiančios bendrovės būna neteisios, nesilaiko atsakingo skolinimo principų, tad taip pat turi prisiimti atsakomybę dėl susidariusios situacijos. Tai įrodo žiniasklaidoje vis dažniau pasirodantys pranešimai apie Lietuvos banko greitųjų kreditų bendrovėms paskirtas baudas.

Kuo galime Jums padėti? Galime padėti suvaldyti Jūsų turimas skolas greitųjų kreditų bendrovėms, kredito unijoms, bei kitoms finansinėms institucijoms: patarti, teisminiu keliu sumažinti priskaičiuotas nepagrįstai dideles palūkanas ir baudas, kreditų administravimo mokesčius, galime pratęsti skolų mokėjimo terminus, teisme patvirtinti mokėjimų grafikus klientams palankesnėmis sąlygomis. Dažnais atvejais net pačios kreditų bendrovės pasiūlo sudaryti taikos sutartis teisminiame procese ir savo iniciatyva mažina priskaičiuotas sumas.

Jei atsidūrėte tokioje ar panašioje situacijoje, kviečiame atvykti į konsultaciją!

Dėl konsultacijos laiko, prašome kreiptis telefonu: +370 655 68383

Konsultacijos skolų valdymo klausimais kaina – 50 Eur.